У Шептицькому стартує навчальна програма «EnergyChief: Відновлювана енергія для комунальних закладів»!

Шептицька міська рада спільно з проєктом «Power4Just Transition», що реалізується GIZ за дорученням уряду Німеччини, запускає нову навчальну програму для закладів освіти громади, спрямовану на розвиток енергоефективності та впровадження відновлюваних джерел енергії.

Учасників очікують:

Програма передбачає залучення команд від кожного закладу освіти: адміністрації, педагогів, батьківської спільноти та учнів, які спільно працюватимуть над формуванням бачення енергетичного майбутнього свого закладу.

Окрім навчання, учасники матимуть можливість покращити технічну базу своїх установ — команда, яка буде автором найкращого плану енергетичного розвитку закладу отримає елемент відновлювальної енергетичної інфраструктури для закладу.

Реєстрація триватиме до 3 червня 2026 року.

«EnergyChief» — це не лише про навчання. Це про створення енергонезалежних, сучасних та стійких закладів освіти громади.

Зв’яжіться з нами