У Шептицькому стартує навчальна програма «EnergyChief: Відновлювана енергія для комунальних закладів»!

Шептицька міська рада спільно з проєктом «Power4Just Transition», що реалізується GIZ за дорученням уряду Німеччини, запускає нову навчальну програму для закладів освіти громади, спрямовану на розвиток енергоефективності та впровадження відновлюваних джерел енергії.
- Старт програми — 5 червня 2026 року
- Локація — Простір справедливої трансформації та Центр відновлюваних джерел енергії у місті Шептицькому
- Тривалість — червень–липень 2026 року
Учасників очікують:
- 4 навчальні дні з поєднанням теорії та практики
- вивчення сучасних рішень у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності
- робота з реальними кейсами та об’єктами
- підготовка енергетичних рішень для власних закладів
- фінальний хакатон із розробки планів енергетичного розвитку закладів освіти
Програма передбачає залучення команд від кожного закладу освіти: адміністрації, педагогів, батьківської спільноти та учнів, які спільно працюватимуть над формуванням бачення енергетичного майбутнього свого закладу.
Окрім навчання, учасники матимуть можливість покращити технічну базу своїх установ — команда, яка буде автором найкращого плану енергетичного розвитку закладу отримає елемент відновлювальної енергетичної інфраструктури для закладу.
Реєстарація за посиланням:
https://forms.gle/F35dukX37bhjhmLk8
Реєстрація триватиме до 3 червня 2026 року.
«EnergyChief» — це не лише про навчання. Це про створення енергонезалежних, сучасних та стійких закладів освіти громади.