Зустріч щодо розробки Плану залучення громадян до прийняття рішень у громаді.
Сьогодні відбулася зустріч у межах проєкту «Залучення громадян до справедливої трансформації вугільних регіонів Львівщини». Спільно з експертами ГО Європейський Діалог учасники зустрічі обговорили концепцію розробки Плану залучення громадян до прийняття рішень. До цього обговорення долучилися представники різних сфер: місцевого самоврядування, громадських організацій, активні мешканці та ВПО.
Під час зустрічі учасники визначили реальний рівень залучення громадян у життя громади на сьогодні, обговорили ключові напрямки комунікації у громаді, які допоможуть зробити взаємодію між мешканцями, громадським сектором та владою максимально прозорою, зрозумілою та ефективною.
Дякуємо партнерам ГО «Європейський діалог» за експертну підтримку та кожному учаснику за готовність інвестувати свій час у розвиток громади.
Майбутнє твориться сьогодні. Ставай частиною змін разом з Агенцією!



